Aparat RTG DVAS

Najnowsz rentgen wewnątrzutny marki GENORAY

Najnowszy aparat wewnątrzustny na rynku dostępny razem z radiografią cyfrową i skanerem płytek. 
GENORAY   DVAS

Digital Valuable Advanced Standard X-ray

Pobierz KATALOG

Intuicyjny panel sterujący umieszczony bezpośrednio na głowicy aparatu wyposażony w czytelny ekran dotykowy służący nie tylko do ustawiania parametrów ale także do interakcji w procesie ustawiania idealnego kąta wykonywania ekspozycji, również w technologii zdjęć z zastosowaniem techniki kąta prostego.

Niezwykle lekka i poręczna głowica wyposażona w ergonomiczny uchwyt. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania operowanie jej położeniem nie było jeszcze nigdy tak łatwe.

Celownik ekspozycji z technologia laserową gwarantuje zawsze precyzyjne ustawienia wiązki promieniowania w stosunku do diagnozowanych struktur anatomicznych. Takie ułatwienie w połączeniu z innymi unikalnymi cechami nowego aparatu RTG DVAS koreańskiej firmy GENORAY stawia go wraz z innowacyjnymi systemami radiowizjografii i radiografii cyfrowej w pozycji lidera rynku.

Rentgen wewnątrzustny DVAS produkcji koreańskiej firmy GENORAY to technologicznie najbardziej zaawansowane urządzenie rentgenowskie do wykonywania ekspozycji niezbędnych w obrazowaniu z zakresu rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Aparat rentgenowski DVAS GENORAY jest kompatybilny z większością systemów cyfrowych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się bezpośrednio z najnowszymi cechami aparatów oraz systemów cyfrowych.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...