PAPAYA SLIM

Pantomograf marki GENORAY

Pantomogram 2D w wersji standardowej lub rozbudowanej o cefalostat  . 
GENORAY   PAPAYA SLIM

Funkcja obrazowania przekrojów implantologicznych w standardzie

Pobierz KATALOG

Obraz panoramiczny w wysokiej rozdzielczości dzięki funkcji Multi-focus usprawnia analizę obrazu i pozwala uniknąć konieczności ponownej ekspozycji. Połączenie ruchu liniowego i obrotowego pozwala na większą różnorodność trybów ekspozycji.

Inteligentna konstrukcja cyfrowy system obrazowania rentgenowskiego, pozwoli na łatwe, szybkie ustawienie i instalację. Jego kompaktowa konstrukcja wymaga minimalnej przestrzeni i jest łatwo dostępna dla pacjentów.

Stan pracy pantomografu jest monitorowany przez system wsparcia głosowego oraz sygnalizację świetlną. Diody LED informują o stanie urządzenia i fazie ekspozycji, a instrukcje dla pacjenta są przekazywane głosowo. W sytuacjach awaryjnych maszynę można natychmiast zatrzymać za pomocą wyłącznika awaryjnego.

Szeroki zakres programów diagnostycznychProgramy ekspozycji Panoramiczne standardowe, panoramiczne ortogonalne, panoramiczne zgryzowo-skrzydłowe, panoramiczne dziecięce, podwójna boczna TMJ, pozioma i pionowa segmentacja RTG, TMJ PA podwójna, TMJ LAT-PA, TMJ LAT-PA podwójna, zatoka boczna i zatoka PA.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...