PAPAYA 3D PLUS

Tomograf 3D CBCT (CONE BEAM) GENORAY

Najnowszy aparat pantomograficzny 2D i 3D. 
GENORAY   PAPAYA 3D PLUS

System obrazowania cyfrowego 2D i 3D

Pobierz KATALOG

PAPAYA 3D PLUS aparat 4 w 1 (CBCT 3D, Pantomogram i Skanowanie Modelu i Cefalometria*), zapewnia dokładne i szczegółowe obrazy dla leczenia i diagnostyki ortodontycznej. Umożliwia wykonanie zoptymalizowanego zdjęcia przy minimalnej ekspozycji na promieniowanie.
Inteligentne pozycjonowanie dzięki któremu uzyskiwana jest wysoka jakość skanów bez dodatkowych regulacji dzięki tworzeniu bazy danych na podstawie warunków ekspozycji specyficznych dla danego pacjenta i pozycjonowania poprzednich obrazów. Dedykowane 3 czujniki CMOS i krzemowe czujniki płaskie Amorphos dla każdego trybu, co zapewnia długotrwałą wydajność i żywotność bez przeciążenia pojedynczego czujnika, zarówno dla obrazu 2D, jak i 3D. Opcja Multi Focus pozwala uzyskać najlepiej zoptymalizowany obraz z wielu wykonanych zdjęć panoramicznych. Krótki czas ekspozycji 7,7 s minimalizuje artefakty ruchu, zapewniając dokładne i wyraźne obrazy, a niska ekspozycja na promieniowanie minimalizuje narażenie pacjenta. PAPAYA zwiększa przyjazność dla użytkownika przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności. Szybkie i precyzyjne pozycjonowanie twarzą w twarz oraz indywidualne dopasowywanie kształtu szczęki. Stan pracy maszyny jest wskazywany przez system wsparcia głosowego oraz sygnalizację świetlną. Diody LED informują o stanie urządzenia i fazie ekspozycji, a instrukcje dla pacjenta są przekazywane głosowo. W sytuacjach awaryjnych maszynę można natychmiast zatrzymać za pomocą wyłącznika awaryjnego. Programy ekspozycji Panoramiczne standardowe, panoramiczne ortogonalne, panoramiczne zgryzowo-skrzydłowe, panoramiczne dziecięce, podwójna boczna TMJ, pozioma i pionowa segmentacja RTG, TMJ PA podwójna, TMJ LAT-PA, TMJ LAT-PA podwójna, zatoka boczna i zatoka PA.


Niezwykle lekka i poręczna głowica wyposażona w ergonomiczny uchwyt. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania operowanie jej położeniem nie było jeszcze nigdy tak łatwe.

Celownik ekspozycji z technologia laserową gwarantuje zawsze precyzyjne ustawienia wiązki promieniowania w stosunku do diagnozowanych struktur anatomicznych. Takie ułatwienie w połączeniu z innymi unikalnymi cechami nowego aparatu RTG DVAS koreańskiej firmy GENORAY stawia go wraz z innowacyjnymi systemami radiowizjografii i radiografii cyfrowej w pozycji lidera rynku.

Rentgen wewnątrzustny DVAS produkcji koreańskiej firmy GENORAY to technologicznie najbardziej zaawansowane urządzenie rentgenowskie do wykonywania ekspozycji niezbędnych w obrazowaniu z zakresu rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Aparat rentgenowski DVAS GENORAY jest kompatybilny z większością systemów cyfrowych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się bezpośrednio z najnowszymi cechami aparatów oraz systemów cyfrowych.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...