PAPAYA 3D Premium

Nowy tomograf 3D CBCT GENORAY

Najnowszy aparat pantomograficzny z tomografią 3D CBCT.
GENORAY   PAPAYA PREMIUM 3D

Pantomografi z tomogrfią 3D CBCT.

Pobierz KATALOG

Obraz panoramiczny w wysokiej rozdzielczości dzięki funkcji Multi-focus usprawnia analizę obrazu i pozwala uniknąć konieczności ponownej ekspozycji. Połączenie ruchu liniowego i obrotowego pozwala na większą różnorodność trybów ekspozycji.

Inteligentna konstrukcja cyfrowy system obrazowania rentgenowskiego, pozwoli na łatwe, szybkie ustawienie i instalację. Jego kompaktowa konstrukcja wymaga minimalnej przestrzeni i jest łatwo dostępna dla pacjentów.

PAPAYA zwiększa przyjazność dla użytkownika przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności. Diody LED informują o stanie urządzenia i fazie ekspozycji, a instrukcje dla pacjenta są przekazywane głosowo.

Stan pracy maszyny jest wskazywany przez system wsparcia głosowego oraz sygnalizację świetlną. to technologicznie najbardziej zaawansowane urządzenie rentgenowskie do wykonywania ekspozycji niezbędnych w obrazowaniu z zakresu rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Bezpieczestwo pracy pantomografu 2D i tomografu 3D  W sytuacjach awaryjnych maszynę można natychmiast zatrzymać za pomocą wyłącznika awaryjnego.

Szeroki zakres wykonywanych ekspozycji - doskonała diagnostyka. Programy ekspozycji Panoramiczne standardowe, panoramiczne ortogonalne, panoramiczne zgryzowo-skrzydłowe, panoramiczne dziecięce, podwójna boczna TMJ, pozioma i pionowa segmentacja RTG, TMJ PA podwójna, TMJ LAT-PA, TMJ LAT-PA podwójna, zatoka boczna i zatoka PA.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...