PORVIEW 

System radiografii cyfrowej marki GENORAY

System radiografii cyfrowej. 
GENORAY   PORTVIEW

Pierwszy system radiografii cyfrowej z możliwości pełnej integracji z mobilnym rentgenem GENORAY

Pobierz KATALOG

Genoray PortView to obszarowy czujnik obrazu CMOS opracowany z myślą o cyfrowym obrazowaniu stomatologicznych zdjęć rentgenowskich. Te czujniki obrazu mają wysoką rozdzielczość UHD oraz wbudowanysensor do monitorowania i wykrywania promieniowania rentgenowskiego.

Wielowarstwowa technologia sensora - wysoka jakość niezależnie od parametrów ekspozycji Zastosowana płytka światłowodowa (FOP) zapobiega powstawaniu „rozbłysków” i wpływa na wysoką jakość obrazu w każdych warunkach.

Uniwersalność i wielorakość zastosowań dzięki nowoczesnej konstrukcji sensora RTG i współpraca praktycznie z każdym z systemów radiografii cyfrowej Dostępne są dwa rozmiary sensora rozmiar 1 i rozmiar 2.Szybkie uzyskiwanie obrazu RTG na ekranie komputera oraz automatyczny system detekcji sprzętu umożliwiają błyskawiczne obrazowania za pomocą dowolnie wybranego źródła promieniowania rtg np. aparatów punktowych bezprzewodowych PORT X lub ściennych.

Integracja z mobilnym aparatem PORTX-IV To możliwość natychmiastowego odczytu zdjęcia, sprawdzenia prawidłowści pola obrazowania i przesłania do systemu komputerowego Genoray dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie rządzenia do wykonywania ekspozycji niezbędnych w obrazowaniu z zakresu rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Ergonomiczne i wygodne dzięki zaokrąglonym brzegom i bardzo odporne na uszkodzenia z niezwykle mocnym systemem mocowania kabla. Czujnik radiografii jest podłączany bezpośrednio do komputera za pomocą złącza USB bez dodatkowych przetworników sygnału. Dodatkowo, specjalnie zabezpieczone przed środkami dezynfekującymi oraz specjalnie wzmacniany kabel zapewnia długą żywotność czujników w każdym gabinecie dentystycznym. Doskonałe oprogramowanie RTG do przeglądania i analizy badań wraz z pomiarami.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...