Aparat RTG PORT-X IV

Mobilny rentgen wewnątrzutny marki GENORAY

Mobilny aparat wewnątrzustny na rynku dostępny razem z radiografią cyfrową i skanerem płytek. 
PORTX-IV

Mobilny aparat RTG dla każdego gabinetu.

Pobierz KATALOG

Podłącz radiografię PortView bezpośrednio do aparatu RTG PORT X-IV i ciesz się błyskawicznym podglądem zdjęcia na aparacie, tablecie lub smartfonie. Twoje zdjęcia trafią z aparatu na komputer lub urządzenie mobilne z przejrzystą aplikacją PortView (IOS lub Android), która umożliwia zarządzanie obrazami pacjentów. umożliwia użytkownikowi łatwą obsługę i wykonanie ekspozycji przy użyciu jednej ręki.

Ergonomiczna budowa i niska waga (tylko 1,5 kg). Nowoczesny design nagrodzony Red Dot Award sprawi, że praca z aparatem PORT-X IV będzie efektywna i zarazem komfortowa dla pacjenta.

Do budowy aparatu wykorzystano lampę Toshiba o ogniskowej 0.4 mm i napięciu 70kV. W rezultacie powstają najwyższej jakości, ostre i przejrzyste zdjęcia, które nie różnią się jakością od zdjęć wykonywanych stacjonarnymi aparatami RTG..

Nowoczesna bateria aparatu RTG.   Wysokiej pojemności bateria litowo-polimerowa zapewni wykonanie do 400 ekspozycji podczas jednego pełnego naładowania (przy czasie ekspozycji 0,5s).

Aparat rentgenowski PORTX-IV. Aparat zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta i operatora. Bardzo krótki czas ekspozycji regulowany do każdego zęba oraz niskie napięcie lampy sprawia, że dawki są minimalne. Istotną zaletą aparatu jest możliwość stosowania go bez osłon radiologicznych.

Bezpieczeństwo i ergonomia pracy. Specjalna konstrukcja urządzenia (generator obudowany ołowiem, specjalny filtr duplex) pozwoliła ograniczyć do minimum promieniowanie uboczne.
Potrzebujesz więcej informacji ...

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jak możemy Ci najlepiej pomóc! Zadaj pytanie zadzwoń
tel. 507 000 450
lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dlaczego wybieram produkty GENORAY

Ponad 20 lat dowiadczeń  

Firma GENORAY posiada długoletnie doświadczenie w produkcji i pracach naukowych związanych z produkcją biomateriałów

Certyfkacja CE

Wszystkie produktu koreańskiej firmy GENORAY są certyfikowane w Unii Europejskiej i zarejestrowane w Polsce zgodnie z najnowszymi wymogami.

Sprawdzona jakość

Produkty GENORAY dostępne są w Polsce od wielu lat zarówno na rynku profesionalnego sprzętu RTG.

Niezawodność i Gwarancja

Urządzenia GENORAY produkowane są z zachowaniem procesu wieloetapowego testowania zgodnie z wymogami najnowsztych norm obowiązujacych w Unii Europejskiej. Jakośc produktów potwierdza wieloletnia gwarancja producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń skierowanych zarówno dla lekarzy jak i personelu technicznego organizowanych wspólnie z ośrodkami akademickimi w Polsce

Dowiedz się więcej ...